Спеціалізований інтернет-магазин кардіотренажерів для дому та фітнес клубів
0
Мій кошик
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Аксесуари для бігових доріжок: килими, мати, кардіо датчики, мастила

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

АКСЕСУАРИ ДЛЯ БІГОВИХ ДОРІЖОК

Сучасні бігові доріжки – ефективне та функціональне обладнання для фітнесу. І все ж є спосіб зробити тренування з цими апаратами ще більш комфортними і продуктивними. Аксесуари для бігових доріжок – це продукти, що розширюють можливості базових моделей. Зазвичай це прості та не надто дорогі вироби, які користувачі можуть встановити самостійно, без спеціаліста сервісного центру.

Вибір аксесуарів для бігових тренажерів, представлений виробниками, не дуже великий. Це пов'язано з тим, що ці кардіотренажери і так мають досить потужні можливості, які складно доповнити. Але все ж таки є речі, яких у стандартній комплектації не вистачає.

Килимок для бігової доріжки

Будь-який кардіотренажер для бігу, навіть домашній, має значну вагу. Якщо додати вагу тіла користувача та врахувати динамічні навантаження під час тренування, то навантаження на основу виходить дуже солідним. Незважаючи на обережності у вигляді еластичних опор, бігові доріжки часто ушкоджують покриття для підлоги. Щоб виключити негативний вплив на ковролін, кахель, лінолеум, ламінат або спортивне гумове покриття використовують килимок для бігової доріжки.

Це дуже простий і недорогий аксесуар легко вибрати і нескладно використовувати. Потрібно знати нижні габарити тренажера, для якого вибирається товар. Багато хто ігнорує килимки під кардіотренажери, вважаючи, що їх підлоги захисту не потребують. Ці люди не знають про другу функцію цих аксесуарів, набагато важливішою для атлета. Незважаючи на скромну товщину, полотно килимка має гарні амортизаційні властивості. Виріб непогано доповнює штатні амортизатори, роблячи біг ще безпечнішим для суглобів та приємним.

Кардіодатчик бездротовий

Майже всі сучасні бігові доріжки обладнані вбудованими у поручні кардіодатчиками. Деякі моделі бізнес та преміум класу також оснащені приймачем Polar. Цей пристрій дозволяє використовувати точний бездротовий датчик серцевого ритму професійного рівня. Сам датчик не завжди поставляється в комплекті з обладнанням для кардіо і його купують окремо.

Оригінальний аксесуар датчик Polar незрівнянний по точності з вбудованим. Він має вигляд еластичного ременя, що охоплює грудну клітину атлета, що забезпечує високу ефективність зняття показань. Прилад працює на стандартній частоті 5 кгц і вважається універсальним. Його можна використовувати з будь-яким тренажером, який підтримує цю технологію, незалежно від країни виробника та характеристик.

Мастило для тренажерів

Будь-який тренажер для кардіо - це, в першу чергу, механізм з безліччю деталей, що труться. А там де є тертя, завжди стрімко відбувається знос. Мастило для тренажерів допомагає продовжити термін служби підшипників, шарнірів, роликів, шківів, напрямних та інших частин механізму, що здійснюють обертальний або поступальний рух.

Багато сучасних моделей доріжок отримали датчики мастила, що сигналізують, що настав час обслуговування вузлів. Але найчастіше мастило відбувається згідно з графіком або після моніторингу вузлів. Бажано, щоб цю роботу проводив фахівець, адже якісне мастило – це не все, що потрібно для успіху. Потрібно достеменно знати точки мастила, а також обсяг матеріалу для кожного вузла. Надлишок мастила також небезпечний, як і його нестача. Чи варто говорити, що використовується не звичайний солідол, а спеціальні консистентні або рідкі продукти з особливими характеристиками. Мастило для бігових доріжок поставляється в аерозольних балонах зі спеціальною трубкою, що полегшує доступ до найзатишніших місць механізму.

CARDIOZONA.COM – це магазин кардіотренажерів та аксесуарів до них. У нас є покупка, оплата частинами та інші вигідні способи придбання обладнання для фітнесу.

  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
    Порівняти
Вгору
,