Спеціалізований інтернет-магазин кардіотренажерів для дому та фітнес клубів
0
Мій кошик
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Купити Б/В бігові доріжки з Європи та США

Б/У БІГОВІ ДОРІЖКИ З ЄВРОПИ І США

У всьому світі купівля кардіотренажерів, що були у вживанні, - абсолютно нормальна практика. Багато культових фітнес-клубів на зорі свого існування комплектувалися саме так. Завдяки вживаному обладнанню можна дозволити собі при скромному бюджеті набагато більший та цікавіший парк тренажерів. Бігові доріжки б/у - найбільш затребувана категорія спортивного обладнання «других рук» в Україні.

Переваги бігових доріжок б/у

Незважаючи на те, що багато хто дивиться на придбання бігових доріжок скептично, у цього способу є кілька важливих переваг. В першу чергу, купуючи кардіотренажер, що був у вживанні, ви можете отримати набагато більш функціональний апарат. Як свідчить досвід, користувач не цікавиться роком випуску обладнання для фітнесу. Натомість дизайн, кількість програм, режимів та додаткових опцій завжди опиняються у його полі зору.

При розумному підході до вибору кардіо техніки можна замість бігових доріжок «но-нейм» із сумнівною репутацією купити брендові кардіотренажери в такій же кількості. При цьому цілком можливо, що фірмове вживане обладнання буде з такою ж гарантією, як і безіменне нове. Зрозуміло, купувати кардіотренажери потрібно у компаніях, що спеціалізуються на ввезенні в Україну оригінальних та ретельно перевірених тренажерів.

Бігові доріжки від CARDIOZONA.COM

Інтернет-магазин обладнання для кардіо CARDIOZONA.COM пропонує не тільки нові бігові доріжки, а й техніку, що була у використанні. Представлені в каталозі тренажери, перш ніж потрапити до України, експлуатувалися у фітнес-клубах Євросоюзу та США. Це надійні та функціональні професійні кардіотренажери всесвітньо відомих брендів. Ми вибираємо для своїх клієнтів лише найкращі доріжки для бігу та ретельно перевіряємо їх перед продажем. Технічні спеціалісти нашої фірми проводять повну діагностику тренажерів з використанням нових методик та технологій. Наша перевірка дозволяє виявити приховані дефекти, які під час візуального огляду не помітить навіть експерт.

Після визначення проблем проводиться заміна вузлів та деталей, що викликають підозри. Зазвичай це підшипники, вали та осі, приводні ремені, електромотори, електроніка. При ремонті використовуються нові оригінальні комплектуючі та їх сертифіковані аналоги. Таке професійне обладнання для кардіо допоможе вам заощадити кошти, які ніколи не бувають зайвими при відкритті нового бізнесу. Наша техніка буде служити вам вірою та правдою, не завдаючи клопоту кілька років. З нею ваш зал одразу стане привабливим для тих, хто цінує у тренажерах комфорт та функціональність.

Компанія CARDIOZONA також готова провести комплектацію фітнес-клубу або тренажерного залу обладнанням для кардіо «під ключ». Ми доставимо позиції, підібрані у відповідність до ваших побажань у будь-яку точку України, та здійснимо складання, встановлення та налаштування обладнання. У нас доступні покупка, оплата частинами та кредит на вигідних умовах!

Немає товарів

Вгору
,