Спеціалізований інтернет-магазин кардіотренажерів для дому та фітнес клубів
0
Мій кошик
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Купити водні гребні тренажери для дому

ВОДНІ ГРЕБНІ ТРЕНАЖЕРИ

Гребні тренажери поки що поступаються за популярністю біговим доріжкам та орбітрекам. Але поступово цінителів цього обладнання дедалі більше. Саме тому виробники, розуміючи перспективність цього напряму, безперервно працюють над створенням симуляторів веслування нових типів. Водяні гребні тренажери з'явилися зовсім недавно, але вже мають чимало шанувальників. Це чудові апарати для кардіотренувань, що допомагають скинути зайву вагу та зміцнити м'язи.

Влаштування водного гребного тренажера

Механічні, водні та аеродинамічні симулятори веслування використовуються в США та Європі не одне десятиліття. Водні гребні кардіо тренажери в Україні стали популярними приблизно 10 років тому. Ними зацікавилися після прем'єри популярного веб-серіалу «Картковий будиночок», в якому на апараті WaterRower тренувався в підвалі герой Кевіна Спейсі. Кардіотренажер сподобався і його почали купувати.

Влаштування водяних гребних тренажерів дуже схоже на конструкцію аеродинамічних. У них є рама, по якій переміщається сидіння, а також колесо крильчатка, що створює навантаження. Ось тільки обертається цей маховик не в кожусі, куди повітря подається, а в ємності з водою. Опір лопатям надає рідина, а навантаження регулюється збільшенням чи зменшенням її обсягу.

Особливості тренувань з водними симуляторами веслування

Як і в повітряних тренажерах, у гідравлічних навантаженнях залежить від докладеного зусилля. Чим енергійніше атлет тягне за рукояті, тим сильніший опір води. При цьому організацій практично немає – користувач може прискорювати та уповільнювати рухи на свій розсуд. Принцип роботи водяного гребного тренажера має важливий плюс. На протязі всього гребка зусилля залишається незмінним. Іншими словами, в робочому циклі немає «мертвих точок», які найчастіше призводять до мікротравм м'язів та зв'язок. З цієї причини займатися з таким обладнанням для фітнесу просто і приємно.

Ще один безперечний плюс – це тиха робота тренажера. За рівнем шуму ці апарати впевнено входять до трійки найделікатніших. При їх використанні не чути стукоту чи тертя – їх замінює приємний плескіт води. Багато хто любить водні тренажери для веслування ще й тому, адже вони не лише імітують рухи веслами, а й створюють ілюзію водойми.

Щодо експлуатаційних характеристик, то з водними тренажерами в цьому відношенні можуть змагатися лише аеродинамічні. Накопичений за роки використання водних моделей досвід каже, що вони вірою та правдою служать своїм власникам по 10-15 років. У них просто мінімум механіки, яка може вийти з ладу через знос чи помилки користувачів. Якщо ви вирішите купити водяний гребний тренажер для дому, то він на довгі роки стане вірним помічником у боротьбі за здоров'я та красу.

А дати цей тренажер може чимало. При правильному підході до занять гребні тренажери забезпечують роботу до 80% м'язів. Один такий тренажер вдома або в невеликому фітнес клубі може замінити і орбітрек, і бігову доріжку, і навіть деякі блочні тренажери. Калорії спалюються при веслуванні ефективніше, ніж при бігу, а ризик пошкодити суглоби або зв'язки мінімальний. Розміри водяних гребних тренажерів дозволяють використовувати їх там, де інші тренажери для кардіо розмістити неможливо.

Інтернет-магазин кардіотренажерів CARDIOZONA.COM пропонує купити водяні тренажери від відомих світових брендів. Можлива купівля, оплата частинами або кредит. На все наше обладнання для кардіо надається офіційна гарантія та повноцінний сервіс на території України.

Немає товарів

Вгору
,