Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Аксесуари для велотренажерів: килимки, мати, мастила

АКСЕСУАРИ ДЛЯ ВЕЛОТРЕНАЖЕРІВ

Велотренажери мають величезний попит як у шанувальників фітнес клубів, так і у тих, хто віддає перевагу домашнім тренуванням. Сучасний кардіотренажер – обладнання самодостатнє та повністю готове до експлуатації. Але все ж таки є аксесуари для велотренажерів, що допомагають займатися з обладнанням ефективніше і комфортніше, а також термін служби, що їх продовжує.

Аксесуари для кардіотренажерів – це недорога продукція, без якої багато хто обходиться. Але при цьому, лише раз використавши ці позиції, всі визнають, що вони їм просто необхідні. Товари цієї категорії поділяються на дві групи. У першу входять ті, що безпосередньо пов'язані з експлуатацією тренажера для фітнесу користувачами. По-друге – необхідні при обслуговуванні та ремонті.

Захисні килими та мати

Хоча домашні та професійні велотренажери оснащуються еластичними накладками на опорах, цих деталей часто виявляється недостатньо, щоб захистити покриття для підлоги. Обладнання при використанні вібрує і навіть зміщується, тому може зашкодити лінолеум, дамінат, ковролін або кахель. Саме необхідність захистити підлогу від механічної дії – основний привід купити килимок під велотренажер чи мат.

Існують інші причини такого придбання. Одні користувачі хочуть зонувати приміщення за допомогою цього покриття, інші бажають відчувати під ногами амортизуюче та теплоізолююче покриття. Є й ті, кому цей спортивний аксесуар додає впевненості завдяки отриманню додаткової стійкості тренажера. У будь-якому випадку килимок або мат не буде зайвим, і ви самі знайдете безліч плюсів такого придбання.

Нагрудні кардіо датчики пульсу

Усі сучасні велотренажери обладнуються кардіодатчиками, вбудованими у кермо. Але більшість моделей домашнього і навіть комерційного класу, крім преміальних, ці сенсори не відрізняються високої точністю. Додатково знижують якість вимірів вологі долоні, неправильне розташування рук на кермі, забруднення. У зв'язку з цим, багато атлетів вважають за краще використовувати нагрудні кардіодатчики для велотренажерів.

Якщо обладнання підтримує телеметрію, то це найоптимальніше за ефективністю та комфортом рішення. Без проводів прилад може точно передавати показ комп'ютера в консолі тренажера на відстані до 80 см. При цьому не виникає похибка через підвищену вологість та інші фактори – показання знімаються безпосередньо на грудній клітці.

Мастило для велотренажерів

Механізм велотренажера, як і будь-якого іншого кардіо обладнання, потребує періодичного змащування. Зрозуміло, проводити цю операцію має лише фахівець або хоча б знаюча людина, але при цьому мастило має бути під рукою. Мастило для велотренажера може бути як універсальним, придатним для різних вузлів, де є тертя, так і у вигляді наборів для різних деталей. Деякі виробники вказують у паспорті тренажера марку і навіть назву мастильного матеріалу, яку потрібно використовувати під час обслуговування техніки.

Спеціалізований інтернет-магазин кардіообладнання CARDIOZONA.COM пропонує купити аксесуари для велотренажерів в Україні за привабливою ціною. У нас в каталозі ви знайдете все, що може доповнити тренажер для кардіо і зробити його ще більш функціональним і комфортним. Також у нас є професійні велотренажери і для дому, покупка, оплата частинами яких значно знизить навантаження на ваш бюджет. Вся продукція пропонується з офіційною гарантією та доставкою у будь-який регіон країни.

Немає товарів

Вгору
,