Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Велотренажери для дому

ВЕЛОТРЕНАЖЕРИ ДЛЯ ДОМУ

Вже друге сторіччя велотренажери залишаються одними з найпопулярніших кардіотренажерів у світі. Вони прості у використанні, підходять для користувачів різного віку та рівня підготовки, ефективні та при цьому займають мінімум місця. А ще вони мають привабливу ціну, якщо порівнювати їх із біговими доріжками чи еліпсоїдами. Тому домашні велотренажери вважаються затребуваним обладнанням для тренувань в умовах квартири або будинку.

Особливості домашніх велотренажерів

Найпопулярнішими вважаються велотренажери двох основних типів: магнітні та електромагнітні. Устаткування з магнітним принципом роботи не потребує підключення до електричної мережі. Опір обертанню маховика у них створюють постійні магніти, а керування навантаженням здійснюється механічними перемикачами. Магнітні домашні велотренажери найдоступніші за ціною. Ще одна важлива перевага цих моделей – висока надійність. Простий механізм слугує дуже довго і не потребує частого обслуговування. До недоліків магнітних кардіотренажерів варто віднести примітивні налаштування та не надто точне регулювання навантажень.

Електромагнітні домашні велотренажери також використовують у роботі магніти. Але керування їх параметрами відбувається за рахунок зміни параметрів струму. Ці тренажери для кардіо працюють від мережі та влаштовані набагато складніше магнітних. Але при цьому вони можуть запропонувати дуже плавне і точне регулювання навантажень та широкий вибір тренувальних програм. За всі регулювання та режими в них відповідає електроніка. Управління велотренажером відбувається за допомогою кнопок, а інформація відображається на якісному багаторядковому дисплеї. Електромагнітні кардіотренажери набагато дорожчі за магнітні, а їх обслуговування складніше.

Який велотренажер вибрати для тренування?

І магнітні, і електромагнітні велотренажери для будинку не розраховані на великі навантаження і можуть експлуатуватися 2-3 години на день. Тому вони не підходять для комерційного використання – термін їхньої служби у фітнес-клубі буде дуже невеликим. Для використання в сім'ї вони підходять ідеально та підійдуть для всіх, від дітей до пенсіонерів. Сучасні велотренажери пропонують великий вибір налаштувань, що допомагають адаптувати обладнання конкретного користувача. Це зміна параметрів сидіння та керма, часто у великому діапазоні.

Що стосується принципу роботи велотренажера, то найкращими, безперечно, є електромагнітні моделі. Вони підійдуть як для атлетів-початківців, так і для просунутих любителів. Великий вибір програм, індивідуальні налаштування та приємні додаткові опції зроблять тренування ефективними та приємними. Магнітні велотренажери, ціна в Україні яких є максимально доступною – це бюджетний варіант. Він може розглядатись у тому випадку, якщо на обладнання не покладаються серйозні надії. Це хороший спосіб підтримувати в тонусі м'язи для людей, зайнятих сидячою роботою або просто стежать за фігурою.

Інтернет-магазин кардіотренажерів CARDIOZONA.COM може запропонувати чудовий вибір велотренажерів для дому за приємною ціною. У нас у каталозі обладнання для фітнесу представлені моделі від провідних світових брендів, які мають відмінні відгуки у користувачів з різних країн. На всі тренажери для кардіо компанія надає офіційну гарантію та кваліфікований сервіс. Купівля, оплата частинами, кредит – ви можете вибрати зручну для вас форму розрахунку за товар, а ми запропонуємо цікаві ціни та безкоштовну доставку по Україні.

Немає товарів

Вгору
,