Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Степери, клаймбери, фітнес-сходи

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

СТЕПЕРИ, КЛАЙМБЕРИ, ФІТНЕС-СХОДИ

Відомо, що підйом сходами – це відмінний спосіб забезпечити навантаження для м'язів та серцево-судинної системи. Регулярні, досить тривалі прогулянки сходами здатні також ефективно спалювати калорії та роблять фігуру підтягнутою. У всьому світі ця вправа користується величезною популярністю, особливо після того, як з'явилася можливість купити степер – кардіотренажер, що ефективно імітує підйом сходами.

Принцип роботи степера

Сучасні степери – це універсальне обладнання, яке можна рекомендувати людям будь-якого віку, статі та рівня фізичної підготовки. Ці апарати можуть мати різне виконання, але найчастіше зустрічаються два основні типи:

 • Степери педальні;
 • Степери сходового типу (клаймбер).

Тренажери першого типу зовні схожі на орбітрек та мають дві педалі, на які в процесі заняття користувач переміщає ногами. Обладнання дозволяє виставити необхідний опір натисканню, забезпечуючи необхідний рівень навантаження.

Другий тип, сходовий професійний степер, є «нескінченними сходами», по яких потрібно підніматися в ході тренування. Найбільше це обладнання схоже на ескалатор з кількома ступенями, що рухається назустріч користувачеві. Завдяки електронній системі управління, у процесі заняття можна змінювати швидкість руху щаблів.

Кардіо тренажери для імітації ходьби сходами - клаймбери, оснащують електронними модулями, які дозволяють керувати тренувальним процесом та здійснювати моніторинг стану організму. Багато апаратів мають «прошиті» в пам'яті пристрої тренувальні програми та можливість складання індивідуальних програм. Для відстеження серцевої активності степери забезпечують кардіо датчиками, вбудованими в рукояті тренажера або закріплюються на тілі. Інформація про хід тренування може бути подана атлету у вигляді світлодіодної індикації або на LCD-дисплеї.

Крокові тренажери забезпечують якісне навантаження на м'язи ніг, спини, преса та сідниць. При занятті на степері активно працюють серцево-судинна та дихальна системи, зміцнюються суглоби та зв'язки, покращується метаболізм. Але головна особливість, заради якої купити кроковий тренажер в Україні хоче більшість користувачів – це висока ефективність спалювання жирових відкладень. За годину роботи на тренажері можна розлучитися із 400-500 калоріями. Це дозволяє степеру змагатися в ефективності з біговими доріжками та еліптичними тренажерами.

Як вибрати степер для дому та для тренажерного залу?

На ринку кардіо обладнання України степери представлені аматорськими та професійними моделями. Степпер для дому – ефективний та доступний за ціною тренажер, завдяки якому можна тренуватись прямо у квартирі. Крокові тренажери професійного класу – надійне та функціональне обладнання, розраховане на комерційне використання у фітнес-клубах та тренажерних залах.

Професійні степери сконструйовані та виготовлені з урахуванням високих навантажень, які маються на увазі під час експлуатації тренажера в залах з високою відвідуваністю. Ця техніка може працювати багато годин без зупинки та застосовуватись відвідувачами з великою вагою. Купуючи степер для залу, важливо вибрати саме модель для комерційного використання – така покупка себе завжди виправдає тривалим терміном експлуатації та мінімальною потребою в обслуговуванні.

Якщо ви шукаєте кроковий тренажер, ціна якого знаходиться в розумних межах, а якість відповідає високим стандартам, то інтернет-магазин CARDIOZONA – це найкраще в Україні місце для покупки такого обладнання. Ми пропонуємо професійні степери та клаймбери, а також тренажери аматорського рівня від відомих виробників техніки для фітнесу. Всі моделі представлені в каталозі компанії – це оригінальна брендова продукція з офіційною гарантією та сервісним обслуговуванням на території нашої країни. Компанія CARDIOZONA.COM забезпечує безкоштовну доставку тренажерів до будь-якого міста України, а також, за бажанням замовника, їх встановлення та налаштування.

 • Степер-орбітрек ProForm Pro HIIT H14 (PFEL01420-INT) PFEL01420-INT фото
  10 платежів
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Степер Fitex A3100G A3100G фото
  6 платежів
  Артикул: A3100G
  130 650 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Степер Spirit CS800+ CS800+ фото
  12 платежів
  Артикул: CS800+
  81 060 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Степпер SportsArt S715 S715 фото
  6 платежів
  Артикул: S715
  220 899 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Степери Spirit CS800 CS800 фото
  12 платежів
  Артикул: CS800
  84 920 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Клаймбер Ескалатор Spirit CSC900 CSC900 фото
  12 платежів
  Артикул: CSC900
  9 750 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Степер Sportop CLM700 CLM700 фото
  10 платежів
  Артикул: CLM700
  48 050 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору
,