Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Професійні Еліптичні тренажери Орбітреки

ПРОФЕСІЙНІ ОРБІТРЕКИ - ЕЛЛІПТИЧНІ ТРЕНАЖЕРИ

Орбітреки, або, як їх ще називають еліпсоїди, давно стали невід'ємною частиною будь-якого фітнес-клубу або тренажерного залу. Це кардіо обладнання показує високу ефективність у боротьбі із зайвою вагою, розвитку витривалості та зміцнення м'язів всього тіла. Але не всі моделі підходять для інтенсивної експлуатації в залах. Для комерційного використання вибирають професійні тренажери, створені спеціально для величезних навантажень та високих запитів.

Чому саме орбітрек?

З погляду ефективності, орбітреки немає собі рівних. На відміну від своїх прямих конкурентів, велотренажерів та бігових доріжок, вони впливають не тільки на ноги. При правильному тренуванні працює понад 80% м'язів тіла! Активно задіяні також серцево-судинна та дихальна система. Цим пояснюється відмінний жиросжигающий ефект при заняттях на еліпсоїдах. Крім цього, варто відзначити, що професійні орбітреки з переднім приводом надають мінімальне навантаження на суглоби та зв'язки. Це дуже важливо для новачків та тих, хто має проблеми з опорно-руховим апаратом.

Особливості конструкції професійних орбітреків

Основна відмінність професійного орбітрека від домашнього, у його міцній конструкції та високій стійкості до зносу. Це обладнання для фітнесу може працювати цілодобово без вихідних. Щоб це було можливо, виробники використовують в орбітреках цього класу такі рішення:

  • Міцна рама із сталевого профілю з товщиною стінки 3,5 мм;
  • Надійний механізм із стійких до навантажень сплавів;
  • Прецизійні підшипники закритого типу, що не потребують мастила;
  • Масивний маховик, що знижує вібрації та забезпечує плавність ходу.

Завдяки цим особливостям комерційний орбітрек може використовуватися людьми із великою масою тіла. Деякі моделі розраховані на користувачів масою до 200 кг.

Функціональність професійних орбітреків

Щодо функціональності, то ці апарати теж на висоті. Система керування таких еліпсоїдів може змінювати навантаження з мінімальним кроком 5 Вт. Довжина кроку змінюється від 40 см і від, а кут нахилу педалей регулюється. Користувачам пропонується широкий вибір тренувальних програм, від найпростіших до екстремально важких, а також можливість самостійно ввести програму з індивідуальними налаштуваннями.

Комп'ютери, якими оснащують ці професійні тренажери, не лише керують тренувальним процесом. Вони також пропонують докладний та дуже точний моніторинг різних параметрів, починаючи від швидкості та відстані та закінчуючи підрахунком спалених калорій. Серед функцій обов'язково є контроль серцевого ритму. Інформацію система отримує від кардіодатчиків різного типу. Вони можуть бути контактними або працюючими на основі телеметрії.

Дбають виробники і комфорт користувачів. Кардіотренажери професійного рівня пропонують безліч приємних та потрібних опцій. Давно вже стали стандартом вбудовані вентилятори, високоякісні багаторядкові дисплеї та аудіосистеми, що працюють із гаджетами. На взаємодії із мобільними пристроями варто зупинитися докладніше. Багато преміальних орбітреків дають можливість з'єднувати свій комп'ютер з мобільним телефоном атлета за бездротовою технологією. Це зручно не лише під час прослуховування музики. Тренажер здатний передавати девайсам із встановленими фітнес-додатками інформацію про хід тренування та про досягнуті результати для зберігання та аналізу.

Якщо ви зацікавлені в тому, щоб купити професійний орбітрек в Україні за доступною ціною, то варто звернутися в інтернет-магазин кардіотренажерів CARDIOZONA.COM. У нас є як купівля, оплата частинами, так і кредит. Усі тренажери, представлені в каталозі компанії – це моделі від всесвітньо відомих брендів, що використовуються у фітнес-клубах Європи, США та України. Ми пропонуємо офіційну гарантію, повноцінний сервіс та оперативну доставку.

Немає товарів

Вгору
,