Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Купити вживані та відновлені еліптичні тренажери орбітреки б/в із Європи та США

Орбітреки Б/В

Вимоги до обладнання для кардіо у сучасній фітнес-індустрії підвищуються щороку. Споживачі хочуть використовувати максимально ефективні, комфортні та безпечні тренажери. Від того, наскільки якісно виконано комплектацію кардіо-зони фітнес-клубу, багато в чому залежить успіх усього бізнесу. Особливо важливо, щоб у залі працювали професійні еліптичні тренажери, які мають найвищий попит у відвідувачів. У наших реаліях придбати нову техніку в достатній кількості непросто і тому багато хто вирішує купити орбітреки б/в з США та Європи.

Для бізнесменів, які обирають обладнання для фітнесу до тренажерного залу, сьогодні існують три основні шляхи. Перший – це купівля нових брендових тренажерів, які потребують значних інвестицій. Другий – придбання бюджетної техніки, випущеної у країнах Азії. Цей варіант дозволить уникнути великих витрат, але може обернутися серйозними витратами на ремонти і репутаційними втратами. Третій шлях - купити фірмові б/в тренажери, ціна яких доступна, а функціональність і якість не підлягають сумніву.

Чому популярні орбітреки б/в з США та Європи?

Коли йдеться про орбітреків «з пробігом», багато хто починає сумніватися. Починають працювати стереотипи, пов'язані з вживаними автомобілями та побутовою технікою. Але ті, хто вже вирішив купити б/в орбітреки з-за кордону, не шкодують про свій вибір. Які переваги вони бачать у цих тренажерах, окрім прийнятної ціни?

Спортивна техніка, що постачається в Україну зі США та Європи, має мінімальний ступінь зношування. У фітнес-клубах Заходу не прийнято використовувати кардіотренажери на знос і заміну парку обладнання для кардіо виробляють раз на кілька років. Крім цього, є й інші важливі моменти, які не варто упускати:

  • Обслуговування орбітреків провадиться своєчасно, згідно з рекомендаціями виробника;
  • Усі роботи, пов'язані з підтримкою тренажерів у робочому стані, виконують кваліфіковані спеціалісти сервісних центрів;
  • При ремонті та обслуговуванні використовуються оригінальні запчастини та високоякісні витратні матеріали.

Є й інші специфічні моменти, менш очевидні, але які впливають стан устаткування для фітнесу. Залишається додати, що орбітреки, які використовувалися в закордонних залах, чудово виглядають і їх не завжди можна відрізнити від нового обладнання.

Але при постачанні такої техніки в нашу країну не прийнято покладатися лише на слово зарубіжних партнерів. Кожен орбітрек б/в проходить в Україні ретельну діагностику. Оцінюються абсолютно всі вузли та системи тренажерів, починаючи з механіки та закінчуючи електронікою. У разі потреби деталі з пошкодженнями чи сумнівним ресурсом замінюються на нові, оригінальні. Після такої підготовки на еліптичні кардіотренажери б/в надається офіційна гарантія.

Створіть своєму фітнес-клубу європейський імідж

Сьогодні відвідувачі тренажерних залів чудово знаються на обладнанні для кардіо і хочуть використовувати техніку хороших брендів бізнес та преміум класу. Вибираючи еліптичні тренажери, що були у використанні, орбітреки, ви отримуєте відмінну можливість задовольнити запити вимогливих клієнтів. Постачання орбітреків в Україну, як правило, включають моделі від всесвітньо відомих виробників, таких як Technogym, Life Fitness, Precor. Вони пропонують високу ефективність, ергономічні, безпечні та надійні.

Щодо дизайну орбітреків, випущених на Заході, то він завжди на голову вищий, ніж у азіатських продуктів. Більшість солідних брендів із США, Великобританії, Італії та Німеччини співпрацюють із відомими дизайнерами, у тому числі працюючих в автоіндустрії. Тому такі тренажери одразу підвищать інтерес до нового фітнес-клубу.

Брендові орбітреки б/в зі США та країн Європи з гарантією та сервісним обслуговуванням пропонує інтернет-магазин кардіотренажерів CARDIOZONA.COM. У нас ви можете купити еліптичні тренажери, ціна яких доступна, а якість та надійність на висоті. Нашим клієнтам доступні покупка, оплата частинами та кредит на дуже вигідних умовах.

Немає товарів

Вгору
,