Терміновий збір на захисну амуніцію для військовослужбовця ЗСУ - ЗРОБИТИ ДОНАТ!
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Велотренажеры Спинбайки Сайклы

СПІНБАЙКИ

Сучасні велотренажери – ефективні та надійні апарати, що користуються великою популярністю. Але вони мають один недолік – вони недостатньо точно імітують їзду велосипедом. Тому для тих, хто любить позамежні навантаження та високу реалістичність, конструктори створили спинбайки. Тренажери цього типу дають можливість атлету максимально поринути у велотренування з безліччю нюансів, властивих справжній шосейній гонці.

Особливості спінбайків

Спінбайки дозволяють атлету відчути всі перипетії інтенсивної їзди на спортивному велосипеді, в тому числі пересіченою місцевістю. Тренування з кардіотренажером такого типу може бути максимально важким, але при цьому швидко йдуть зайві кілограми, міцніють м'язи та підвищується витривалість.

Зовні спінбайк схожий на звичайний велотренажер. Але відмінності між цими видами обладнання для фітнесу дуже суттєві. Професійні спинбайки оснащують важкими маховиками масою понад 20 кг, щоб мати можливість отримувати найвищі навантаження. Так як механізм тренажера розрахований на великі зусилля, його рама також має підвищену міцність.

Спінбайк пропонує посадку, що тренується, характерну для їзди на спортивному велосипеді. При цьому обладнання для фітнесу добре адаптується під особливості будь-якого користувача. Сідло та кермо тренажера регулюються в трьох площинах, тому налаштувати спинбайк можна для будь-якого зросту та комплекції.

Види спінбайків

Як і будь-які інші тренажери для кардіо, спінбайки діляться на домашні та професійні. Тренажери для дому мають більш делікатну конструкцію та розраховані на експлуатацію протягом 2-3 годин на добу. Професійні сайкли для фітнес-клубів виготовляють з посиленою рамою та стійким до навантажень та зносу механізмом. Ці тренажери можуть використовуватися цілодобово без вихідних днів у найжорсткішому режимі. Велику роль відіграє стійкість обладнання, тому що в процесі тренування користувачі часто сильно розгойдуються в сідлі.

Також спінбайки діляться на дві групи на кшталт створення навантаження. Перший тип – колодочні тренажери. У них опір маховику, що обертається, створюють колодки, сильніші або слабші стискаючі диск. Це застаріла, неточна та галаслива конструкція, яку використовують все рідше. Найбільшою популярністю користується другий тип – магнітні спінбайки. Це апарати, у яких маховик діють магніти. Система працює безшумно, керується електронікою та забезпечує високу точність при виборі навантажень.

Представлені провідними виробниками спінбайки обладнають електронними модулями керування. Це невеликий комп'ютер у консолі тренажера, який керує програмами та режимами. Також він відображає основні параметри тренування на дисплеї: швидкість, відстань, час, навантаження, витрата калорій, частоту серцевого ритму. Додатково тренажер комплектують тримачем для пляшки та підставкою для гаджетів.

Інтернет-магазин кардіотренажерів CARDIOZONA.COM пропонує купити спінбайки в Україні від відомих брендів для домашнього та комерційного використання. У нашому каталозі представлені моделі від компаній HouseFit, Vigor, Fitex, ProForm, Sportop, NordicTrack. Ми пропонуємо лише найефективніше обладнання, що має відмінні відгуки у вітчизняних та зарубіжних користувачів. У нас можлива купівля оплата частинами та кредит. Всі моделі нашого асортименту забезпечені офіційною гарантією та повноцінним сервісом на території нашої країни. Також ми пропонуємо доставку до будь-якого регіону України.

Немає товарів

Вгору
,