Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Професійні велотренажери

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

ПРОФЕСІЙНІ ВЕЛОТРЕНАЖЕРИ

У кардіозоні будь-якого фітнес клубу велотренажери мають особливий попит. У цьому немає нічого дивного, адже це кардіо обладнання для фітнесу пропонує високу ефективність при простому використанні. Професійні велотренажери, що застосовуються в комерційних цілях – це надійні та функціональні апарати, за допомогою яких можна як боротися із зайвою вагою, так і зміцнювати м'язи та серцево-судинну систему.

Особливості професійних велотренажерів

Так як велотренажери професійного рівня створюються для максимальних навантажень, їх рама та механізм максимально стійкі до дій. Ці тренажери можуть працювати без зупинок цілодобово і витримують користувачів, вага яких сягає 200 кг. Це стає можливим завдяки стійкій та міцній рамі із сталевого профілю з товщиною стінки 3-3,5 мм та вузлам механізму із спеціальних сплавів.

Професійні велотренажери поділяються на вертикальні та горизонтальні. У першому випадку вертикальні велотренажери припускають класичну велосипедну посадку. У другому – користувач сидить у спеціальному кріслі, а педальний вузол розташований поперед нього. Горизонтальні велотренажери знижують навантаження на хребет і популярні серед людей похилого віку та тих, кому протипоказано напружувати спину.

У професійних велотренажерах використовуються різні системи створення навантаження:

 • Магнітні велотренажери. Використовують магніти, що впливають на маховик;
 • Електромагнітні велотренажери. Працюють за рахунок дії на маховик електромагнітного поля;
 • Аеродинамічні велотренажери чи ейрбайки. У цих кардіотренажерах навантаження створює маховик з лопатями, що взаємодіє з потоком повітря.

Велотренажери для фітнес клубів пропонують користувачам відмінну функціональність та численні опції комфорту. Тренажери точно регулюються під фізичні параметри користувача за допомогою механізмів зміни висоти та нахилу сидіння та керма. Сучасні велосипеди оснащують електронними модулями, які пропонують на вибір кілька попередньо встановлених програм і слоти для створення індивідуальних.

Інформацію про тренування користувач отримує через екран. На ньому зазвичай відображаються дані про час, швидкість, відстань, спалені калорії і серцевий ритм. Всі велотренажери комплектуються вбудованими в кермо датчиками пульсу. Додатково багато комерційних велотренажеров підтримують використання виносних або телеметричних приладів.

Опції комфорту у професійних велотренажерах

Професійне обладнання для фітнесу використовується у клубах та залах, де ними користуються сотні людей. Тому виробники намагаються максимально наситити свої тренажери комерційного класу опціями, що задовольняють різні запити. Давно вже стали класикою тримачі для пляшок, рушників та гаджетів, полички для дрібних предметів, вентилятори з турбо-режимом та вбудовані аудіосистеми.

Деякі професійні велотренажери преміум-класу мають вбудований модуль бездротового зв'язку Bluetooth. З його допомогою програма тренажера може підтримувати зв'язок зі смартфоном атлета, передаючи на нього інформацію про тренування. Це корисна функція для тих, хто збирає та обробляє статистичні дані про свої успіхи, а також для тренерів.

Великий вибір професійних велотренажерів представлений в інтернет-магазині кардіообладнання CARDIOZONA. У нас у каталозі спортивна техніка для фітнес клубів представлена ​​за найцікавішими цінами. Ви можете купити професійні велотренажери в Україні від відомих світових брендів з офіційною гарантією та сервісом на території країни. Це може бути купівля, оплата частинами та кредит на вигідних умовах.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Велотренажер Ейрбайк Assault AirBike Pro з Європи AirBike Pro EU фото
  6 платежів
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Велотренажер Ейрбайк Assault AirBike Elite з Європи AirBike Elite EU фото
  6 платежів
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору
,