Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Купити міні-степери для дому

Міні-степери

Добре відомо, що найбільш інтенсивне спалювання жирової тканини відбувається під час роботи з кардіотренажерами. У розумінні багатьох, ця категорія кардіо обладнання для фітнесу представлена лише габаритними апаратами, такими як бігові доріжки, еліпсоїди та велотренажери. Але це не так, тому що є дуже компактні і при цьому ефективні тренажери, такі як міні-степери.

Пристрій та особливості міні-степерів

Своєю появою міні-степери зобов'язані такому напрямку фітнесу як степ-аеробіка. Її розробили наприкінці 80-х років, як інструмент для схуднення та опрацювання м'язів сідниць та ніг. Основним інструментом для занять цією аеробікою була спеціальна степ-платформа. Але винахід міні-степер дозволило значно збільшити навантаження і відсунути платформи на другий план. Ще б пак, ці невеликі та доступні за ціною пристрої дають можливість точно імітувати підйом сходами з будь-якою обраною швидкістю.

Тренажер міні-степер є компактним обладнанням для фітнесу підлогового розміщення. В його основі лежать два гідроциліндри або дві потужні пружини, з'єднані з педалями. Користувач настає на педалі, протидіючи опору механізму, і симулює підйом сходами. Педалі можуть працювати як автономно, і у зв'язці друг з одним. Нерідко можна зустріти міні-степпер із еспандером тросового типу. Такий різновид тренажера задіює у тренуваннях ще й м'язи плечового пояса та рук.

Деякі моделі цих тренажерів оснащуються міні-комп'ютером, що проводить моніторинг тренування. Як правило, на дисплеї виводиться інформація про швидкість, час, спалені калорії та обраний режим роботи. Сам тренажер для кардіо не потребує підключення до мережі. Живлення потрібне лише електронному модулю, який оснащують батарейками.

Переваги міні-степерів

Компактні та недорогі степери – це класичні міні-тренажери для дому. Але зустріти їх можна також у великих фітнес-клубах та професійних спортивних залах. З їх допомогою можна на площі менше одного квадратного метра опрацьовувати передню та задню поверхню стегна, сідниці, гомілки. Але це не все. Заняття на таких тренажерах розвивають витривалість, координацію рухів та зміцнюють зв'язки. Степ-аеробіка також допомагає покращити метаболізм, а це прямий шлях до зростання якісної м'язової маси. Саме тому багато бодібілдерів включають степ-аеробіку в програму своїх тренувань.

Важлива перевага міні-степера – універсальність. Цей нескладний тренажер дає можливість використовувати у тренувальному процесі різні стилі ходьби, задіяти еспандери та обтяжувачі. Також варто відзначити і те, що це обладнання для кардіо практично не має протипоказань. З ним можуть тренуватися як діти, так і люди похилого віку. Можна зустріти такі симулятори сходів у реабілітаційних центрах, де з їх допомогою допомагають повернути рухливість пацієнтам із порушеннями роботи опорно-рухового апарату.

Інтернет-магазин кардіотренажерів CARDIOZONA.COM – це професійне та домашнє обладнання для фітнесу від всесвітньо відомих брендів. Купівля, оплата частинами чи кредит – ви можете вибрати зручний для вас формат придбання наших товарів. Купити міні-степпер в Україні тепер можна за приємною ціною з доставкою в будь-який регіон країни, де працюють поштові сервіси. На всі види продукції діє офіційна гарантія від виробника.

Немає товарів

Вгору
,