Кількість
|
Вартість
|
||
|
Реабілітаційні степери
Серед багатьох сучасних кардіотренажерів, особливе місце займають реабілітаційні моделі. Вони сконструйовані з розрахунком використання людьми, фізичні можливості яких з якихось причин обмежені. Одним із найбільш затребуваних видів такого обладнання можна вважати реабілітаційні степери. Вони дуже схожі на звичайні, які є в будь-якому фітнес-клубі, але при цьому мають низку важливих відмінностей, пов'язаних зі специфікою застосування.
Як влаштований реабілітаційний степер?
Принцип роботи реабілітаційного степера не відрізняється від звичайних професійних або домашніх моделях. Його педалі з'єднані з механічною чи гідравлічною системою навантаження. Але при цьому степери для реабілітації мають особливі відмінності. Насамперед це кардіообладнання пропонує дуже точне дозування зусиль. Це необхідно для того, щоб тренажер можна було легко адаптувати до потреб пацієнтів з різним ступенем ураження опорно-рухового апарату.
Більшість кардіотренажерів цієї групи оснащені спинками, які забезпечують ослабленим користувачам надійну опору. Неодмінний атрибут такого степера – поручні. Часто спинка і поручні обладнають ременями, що підтримують. У продажу представлені моделі з додатковими рукоятками на педалях, за допомогою яких реабілітолог може допомагати пацієнтові виконувати вправи.
Тренажери для реабілітації виготовляють максимально стійкими до перекидання, а їх рами виконують із посиленого трубного профілю. Відмінною особливістю степерів також можна вважати використання високоточних прецизійних підшипників, що гарантують плавність ходу і стійкість до екстремальних навантажень.
Навіщо використовують реабілітаційні тренажери?
У розробці кардіотренажерів цієї групи беруть участь як конструктори, а й медичні фахівці. Вправи з реабілітаційним степером спрямовані на вирішення наступних завдань:
- Створення щадного кардіонавантаження;
- Розробка контрактур суглобів нижніх кінцівок;
- Відновлення рухових функцій ніг;
- Зміцнення м'язів та зв'язок після оперативного втручання або хвороби;
- Поліпшення координації рухів.
Основна аудиторія цих тренажерів – люди з обмеженими фізичними можливостями, пацієнти, які відновлюються після травм, операцій та тяжких захворювань, люди похилого віку, хворі на ДЦП. Тому степери для реабілітації ви не зустрінете у фітнес-клубах та звичайних спортивних залах. Купити кардіотренажери такого типу можуть реабілітаційні центри, лікарні, санаторії, кабінети фізіотерапії та інші установи, пов'язані з системою охорони здоров'я. Також нерідко купують ці степери для використання в домашніх умовах, щоб проводити реабілітаційні заходи самостійно.
Інтернет-магазин кардіотренажерів CARDIOZONA пропонує купити в Україні реабілітаційні степери, ціна яких доступна, а якість на висоті. Ми пропонуємо відмінний вибір спеціального обладнання, рекомендованого найкращими спеціалістами в галузі медицини та біомеханіки. Всі моделі, представлені в каталозі на нашому сайті - це оригінальна продукція відомих брендів, що добре зарекомендувала себе як у нас в країні, так і за кордоном. Компанія CARDIOZONA.COM також готова поставити будь-яке інше кардіообладнання для реабілітації, а також виконати комплектацію залу «під ключ». Доступні просто покупка, оплата частинами та кредит на найвигідніших на сьогоднішній день умовах.