Терміновий збір на захисну амуніцію для військовослужбовця ЗСУ - ЗРОБИТИ ДОНАТ!
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Купити Б/У велотренажери з Європи та США

ВЕЛОТРЕНАЖЕРИ Б/У З ЄВРОПИ І США

При відкритті нового фітнес-клубу придбання кардіотренажерів стає однією з найбільш витратних статей. Від того, наскільки якісним та ефективним буде це обладнання для фітнесу, багато в чому залежить популярність тренажерного залу. Щоб скоротити витрати і при цьому отримати оптимальний результат, багато хто вирішує купити велотренажери з США або Європи.

Чому велотренажери б/у – ЦЕ ВИГІДНО?

Власник бізнесу, купуючи професійні кардіотренажери, стоїть перед вибором. Найбільш привабливим, але найдорожчим варіантом буде придбання нової фірмової техніки. Але ціна такого рішення може бути неприйнятною, оскільки потребує великих інвестицій. Тому багато хто купує недороге обладнання, випущене маловідомими компаніями з Азії. На жаль, такі велотренажери рідко виправдовують надії та зазвичай приносять своїм власникам додаткові витрати через постійні ремонти.

Тому ті, хто вміє рахувати гроші, воліють купити велотренажери б/у, що працювали у фітнес-клубах за кордоном. Цей спосіб обладнати кардіозону дозволяє отримати якісну техніку від всесвітньо відомих брендів, за ціною, нижчою від нового обладнання від сумнівних виробників. Таке придбання має низку важливих переваг:

Велотренажери з-за кордону - це обладнання для кардіо від всесвітньо відомих виробників, що мають високий авторитет;
Невисока ціна тренажерів дозволить придбати більше техніки та максимально ефективно укомплектувати кардіозону вашого фітнес-клубу;
Якість та функціональність професійних велотренажерів буде високою, що напевно оцінять клієнти залу.
При цьому серйозно підійшовши до вибору продавця, покупець може не переживати за надійність обладнання. Постачання такого товару здійснюються відповідно до суворих правил, що виключають неприємні несподіванки.

У тренажерних залах США, Великобританії, Німеччини та інших країн Заходу професійне обладнання для фітнесу обслуговується та ремонтується своєчасно та якісно. Цим займаються кваліфіковані спеціалісти, які використовують у роботі оригінальні запчастини та фірмові витратні матеріали. Тому ресурс велотренажерів, привезених з-за кордону високий, а виглядають вони як нове обладнання від виробника.

Як велотренажери б/у потрапляють до наших клубів?

Зараз постачання кардіотренажерів в Україну – це серйозний бізнес, який передбачає відповідальний підхід. Обладнання для фітнесу купується в США та країнах Європи у спеціалізованих компаній із гарною репутацією. Вони викуповують техніку, що була у використанні, у фітнес-клубах, відбираючи кращі зразки з найменшим ступенем зносу.

Всі велотренажери, що були у використанні, проходять серйозну діагностику, і в разі необхідності проводиться їх професійний ремонт. Але це не все. Після того, як кардіотренажери привозять до України, їх знову ретельно перевіряють. Усі деталі, що мають сліди зношування, замінюють на нові фірмові. Тільки після цього велотренажери відправляються до своїх нових власників. Зрозуміло, на все обладнання надається гарантія. Крім цього, обладнання для кардіо обслуговується в сервісних центрах продавця, так само як нове.

Інтернет-магазин кардіотренажерів CARDIOZONA.COM пропонує купити в Україні професійні велотренажери від відомих світових брендів. Ми понад 15 років працюємо на ринку обладнання для фітнесу та підходимо до своєї роботи професійно та відповідально. Звичайна покупка, оплата частинами або кредит – ви можете вибрати найбільш зручний та вигідний для вас варіант придбання техніки. Компанія організовує доставку тренажерів територією країни.

Вгору