Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Аксесуари для орбітреків: килими, мати, мастила

АКСЕСУАРИ ДЛЯ ОРБІТРЕКА

Сучасний еліптичний тренажер – це самодостатнє кардіо обладнання, яке можна використовувати «з коробки», одразу після покупки. Тим не менш, існують аксесуари для орбітрека, одні з яких підвищують комфорт при використанні тренажера, а інші незамінні при його обслуговуванні.

Мати та килимки для орбітреків

Навіть найдосконаліший орбітрек під час роботи створює вібрації. Це пов'язано з присутністю в його конструкції масивних рухомих деталей і важкого маховика, що обертається. Тому важливо захистити підлогу під тренажером від негативних дій. Мати та килимки для орбітреків виконують відразу кілька завдань:

  • Захищають покриття для підлоги від механічних пошкоджень і забруднення;
  • Поглинають вібрації, що передаються від орбітреку підлозі;
  • Знижують рівень шуму під час роботи тренажера;
  • Забезпечують стійкість устаткування, компенсуючи нерівності;
  • Перешкоджають ковзанню.

Крім цього, правильно підібрані мат або килимок допомагають продовжити термін служби виробу. За рахунок зниження вібраційного навантаження на вузли тренажера підвищується їхній ресурс. А ще килимок для орбітрека може відігравати дизайнерську роль. Ці аксесуари для кардіотренажерів допомагають виділити тренувальну зону в інтер'єрі квартири або офісу. Та й користувачеві набагато приємніше переміщатися навколо апарата не по голій підлозі, а по еластичному та неслизькому покриттю.

Килимки для орбітрека виготовляють двошаровими. Нижній, що контактує з поверхнею підлоги, м'який та пористий. Він амортизує та утримує аксесуар на місці, створюючи ефект присоски. Верхній шар – щільний та стійкий до пошкоджень. Виготовляють килимки та мати з сучасних синтетичних матеріалів: EVA, пінополіуретану, пластику.

Виробники пропонують килимки під тренажери різних типів. Найбільш популярними можна вважати суцільні та у вигляді пазла. Суцільні покриття схожі на звичайний килимок – їх можна згорнути та укласти у будь-якому місці за пару секунд. Ті, що мають вигляд пазла, жорсткіші. Вони складаються з окремих компактних елементів, що з'єднуються між собою пазами та виступами. Важливою перевагою цих виробів вважають їхню універсальність. Використовуючи різну кількість елементів, можна збільшувати та зменшувати їх розмір.

Вибір килимка для орбітрека здійснюють по довжині, ширині, товщині та щільності. Розмір аксесуара повинен бути таким, щоб на ньому поміщалися опори тренажера і був невеликий запас. Товщину вибирають залежно від маси обладнання. Для встановлення важких професійних моделей краще вибирати товсті та щільні килимки та мати.

Мастило для орбітрека

Еліптичні тренажери – це досить складні механізми з рухомими деталями, що працюють під величезними навантаженнями. Як і будь-яка інша машина, орбітрек потребує своєчасного мастила. Найчастіше це завдання виконують фахівці сервісу, але за наявності певних знань та навичок обслуговувати тренажер можна і самостійно. Для цього використовується спеціальне мастило для орбітреків.

Використання спеціалізованого мастильного матеріалу відіграє важливу роль. Виробник ретельно розраховує склад консистентного мастила, щоб воно максимально точно підходило до матеріалів механізму, навколишнього середовища, характерних навантажень та робочої температури. Тільки виконання цих умов може гарантувати, що підшипники, опорні ролики, шатуни та напрямні будуть захищені від зношування та інших несприятливих факторів. Як правило, застосування випадкових мастил не призводить до нічого хорошого і впливає як на термін служби тренажера, так і на комфорт при його використанні.

Купити аксесуари для орбітреків в Україні пропонує інтернет-магазин кардіотренажерів CARDIOZONA.COM. У нашому асортименті представлені якісні та естетичні килимки та мати, а також ефективні мастила для еліптичних тренажерів. Продукція виготовлена ​​відомими компаніями та відповідає найвищим стандартам фітнес індустрії. У нас можливі купівля, оплата частинами та кредит на дуже цікавих умовах. Усі товари забезпечуються офіційною гарантією від виробника. Доставка здійснюється по всій території України.

Немає товарів

Вгору
,