Спеціалізований інтернет-магазин кардіотренажерів для дому та фітнес клубів
0
Мій кошик
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Гребні тренажери для дому

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

ДОМАШНІ ГРЕБНІ ТРЕНАЖЕРИ

Більшості спортсменів добре відомо, що веслування – один із найефективніших для фізичного розвитку видів спортивної діяльності. Широка спина, опуклі груди та масивні руки завжди були ознаками людей, які регулярно працюють веслами. Саме тому гребні тренажери, які точно імітують реальний заплив на човні, користуються в наші дні великим попитом.

Особливості домашніх гребних тренажерів

Зараз можна придбати не тільки професійне обладнання для такого типу кардіо, але і домашні симулятори веслування. Це означає, що ефективні тренування на силу та витривалість можуть проводити навіть ті, хто вважає за краще займатися спортом, не виходячи з дому. Гребні тренажери по праву вважають одними з найефективніших. Вони забезпечують високе кардіонавантаження та залучають до 80% м'язів. Це обладнання для фітнесу ідеально підходить для тих, хто хоче схуднути або планує збільшити м'язову масу.

Домашні гребні тренажери можуть мати складну та нескладну конструкцію рами. Складаються моделі користуються особливою популярністю, тому що для них нескладно знайти місце навіть у малогабаритній міській квартирі. Виробники пропонують купити гребні тренажери з різними видами створення навантаження:

 • Магнітна система. Використовує два магніти, розташовані з обох боків металевого маховика. Змінюючи їхнє розташування механічним перемикачем, користувач збільшує або зменшує навантаження.
 • Електромагнітний принцип. Дуже схожий на магнітний, але в цьому випадку керування відбувається із застосуванням електроприводу. Зміна навантаження відбувається натисканням кнопок на консолі.
 • Аеродинамічна система. Навантаження у цих кардотренажерах створюється маховиком із лопатями, якому протидіє потік повітря. Регулюється зусилля заслінкою.
 • Водна система. Як і аеродинамічний гребний тренажер, це обладнання використовує крильчатку. Тільки обертається маховик у баку, а замість повітря задіяна вода. Регулювання навантаження досягається шляхом збільшення чи зменшення обсягу рідини.
 • Механічний тренажер Оснащений двома рукоятями з обтяжувачами або гідравлічними компенсаторами.

Важливо пам'ятати, що домашні моделі гребних тренажерів можуть мати такий самий принцип роботи, як і професійні, але при цьому сильно від них відрізнятися. Фітнес обладнання для дому не розраховане на великі навантаження та використовується не більше 2-3 годин на день.

Найкращі гребні тренажери для дому

Для домашнього використання найбільше підходять аеродинамічні гребні тренажери. Вони компактні, мають невелику вагу, складаються та працюють дуже тихо. При цьому ці апарати мають важливу перевагу – навантаження в них може зростати практично необмежено. Чим активніше працює атлет, тим більше зусилля йому потрібно докладати. Цей принцип дуже затребуваний у професійних веслярів, які підтримують форму поза сезоном, а також у кросфітерів.

Сучасні симулятори веслування оснащуються електронним модулем, який відповідає за моніторинг тренування. Дисплей вбудованого комп'ютера відображає швидкість, відстань, час, величину навантаження, витрачені калорії. Також більшість домашніх моделей підтримують підключення кардіодатчиків, які вимірюють частоту пульсу у процесі тренування.

Інтернет-магазин CARDIOZONA.COM пропонує купити домашні тренажери в Україні від провідних світових брендів. У нас ви можете придбати найкращі моделі від таких виробників як Concept2, NordicTrack, Impulse, Fitex, Spirit, Inspire. Нашим клієнтам доступна купівля оплата частинами, кредит та розстрочка без переплат на найбільш вигідних умовах.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору
,