Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Купити еліптичний тренажер орбітрек в оплату частинами ПриватБанк та Монобанк

Орбітреки в оплату частинами Монобанк ПриватБанк

Сучасний фітнес-клуб важко уявити без професійних орбітреків. Ці кардіотренажери вважаються одними з найбільш ефективними та при цьому прості у використанні. Висока популярність цього обладнання у клієнтів має на увазі придбання достатньої кількості еліпсоїдів. Витрати на таку покупку можуть бути не такими болючими для бюджету, якщо купити орбітреки на оплату частинами. Особливо популярний такий спосіб оплати у любителів домашнього фітнесу, яким складно сплатити вартість тренажера одразу.

Найкращий спосіб купити фірмові орбітреки

При створенні з нуля або модернізації фітнес-клубу покупка кардіотренажерів стає однією з найбільших статей витрат. Професійні орбітреки відомих брендів, нові або вживані - обов'язкове придбання. Колись таке обладнання купували у кредит, але переплата, неминуча у такому разі, влаштовувала далеко не всіх.

Сьогодні тренажерні зали та приватні особи купують орбітреки в оплату частинами через Монобанк та Приватбанк. І тут немає необхідності віддавати відразу велику суму. Регулярний платіж протягом кількох місяців знижує фінансове навантаження та допомагає переадресувати фінанси на інші першочергові цілі. Якщо ж говорити про домашнього орбітрека, то подібний розрахунок частинами часто просто не має альтернатив. Така оплата дає можливість купити якісніший та функціональніший кардіотренажер еліпсоїд, але без спустошення сімейного бюджету.

Як відбувається придбання тренажера при оплаті частинами?

Щоб купити орбітрек в Україні та виплачувати його частинами, не потрібно звертатися до банку та надавати документи. Якщо у вас є картка Монобанку або Приватбванка, оформити покупку можна за кілька хвилин. Ціна еліптичного тренажера розбивається на кілька частин, першу з яких потрібно внести одразу. Решта виплат зніматиметься з картки автоматично, щомісяця, доки не буде виплачено повну суму. Серед переваг такого способу придбання карждіотренажеров варто згадати такі:

  • Покупець виплачує лише вартість орбітреку, без відсотків та страховок;
  • Не потрібний візит до банку та надання документів як для отримання кредиту;
  • Оплату частинами можна оформити як на 3-4 місяці, так і на рік. Від кількості платежів залежить сума, що щомісяця знімається;
  • Вартість кардіотренажера, що залишилася, можна погасити в будь-який момент. Банки не стягують штрафи.

Основна перевага методу полягає в тому, що орбітрек ви забираєте відразу і можете його використовувати в залі або вдома. Це дуже зручний варіант для фітнес-клубу, оскільки обладнання для фітнесу починає приносити прибуток ще до того, як ви сплатите його вартість.

Інтернет-магазин кардіотренажерів CARDIOZONA.COM пропонує взяти на оплату частинами орбітреки професійного та домашнього класу. У нас оформлення покупки відбувається за кілька хвилин, після чого тренажер доставлять у будь-яку точку країни. Купівля, оплата частинами чи кредит – ви самі вибираєте, що вам зручніше та вигідніше.

Немає товарів

Вгору
,