Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Реабілітаційні бігові доріжки для медичних закладів

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

РЕАБІЛІТАЦІЙНІ БІГОВІ ДОРІЖКИ

Незважаючи на те, що бігові доріжки асоціюються, перш за все, з фітнесом і кардіотренування, область їх застосування ширша, ніж прийнято вважати. Існують спеціалізовані моделі, призначені для реабілітації. Вони використовуються для відновлення навичок ходьби пацієнтів з різними недугами. Найчастіше це складні переломи, церебральний параліч, парези та інсульти. Також реабілітаційні бігові доріжки є незамінними у випадках, коли людина вчиться ходити на протезах.

У чому відмінність реабілітаційних доріжок від звичайних?

Бігові доріжки, призначені для реабілітації, складаються з тих же частин, що й звичайні. У них є рама, електромотор, дека, бігове полотно та панель керування. Але при цьому існує і низка істотних відмінностей. Насамперед реабілітаційні доріжки для бігу мають мінімальну висоту платформи над рівнем підлоги. Це робиться для того, щоб людина з проблемами опорно-рухового апарату могла займатися максимально комфортно та безпечно.

Також, кардіо обладнання для реабілітації оснащують спеціальними поручнями, які йдуть вздовж усього бігового полотна. Таким чином, людина отримує надійну опору при ходьбі та бігу. На поручнях може закріплюватись додаткове обладнання, яке підтримує пацієнта. Важливою особливістю цих доріжок є стартова швидкість. Якщо у звичайних моделей вона становить 0,8-1,0 км/год, то у реабілітаційних вона не перевищує 0,1-0,2 км/год. Завдяки цьому працювати з тренажером можуть навіть користувачі, які невпевнено стоять на ногах або дуже повільно пересуваються.

Електронний блок управління реабілітаційних тренажерів для ходьби та бігу зовні схожий на звичайний. Він також обладнаний дисплеєм, органами керування у вигляді механічних чи сенсорних кнопок, системою моніторингу показників організму. Але програми модуль закладені з урахуванням призначення доріжки, і крок зміни параметрів закладено мінімальний.

Важливі особливості реабілітаційних бігових доріжок

Більшість брендових реабілітаційних доріжок можуть запропонувати користувачам додаткові можливості:

 • Зміна нахилу бігового полотна;
 • Регульована висота поручнів;
 • Набір спеціальних програм для реабілітації;
 • Ключ для аварійної зупинки полотна;
 • Широкий діапазон ручних налаштувань.

Багато апаратів отримують функцію реверсу. Вона дозволяє полотну доріжки рухатися у зворотний бік з обмеженою швидкістю до 5 км/год.

Компаній, що випускають реабілітаційні бігові доріжки небагато. Проте серед них є й не надто відповідальні компанії. Враховуючи призначення тренажера та його відповідальність, рекомендується набувати техніки від світових лідерів. У такому разі можна бути впевненим, що обладнання служитиме довго і не дасть неприємних, а то й небезпечних для користувача сюрпризів.

Як придбати обладнання для реабілітації?

Інтернет-магазин кардіотренажерів CARDIOZONA.COM пропонує купити реабілітаційні бігові доріжки в Україні за чудовою ціною, з безкоштовною доставкою. У нашому каталозі представлені товари від компаній, авторитет яких не підлягає сумніву. Це надійні, безпечні та ефективні тренажери, які допомагають пацієнтам у десятках країн світу.

Компанія CARDIOZONA дає змогу придбати обладнання для реабілітації на дуже вигідних умовах. У нас можлива купівля оплати частинами, що дуже зручно при обмеженому бюджеті. Зв'яжіться з нашими менеджерами прямо зараз і дізнайтесь більше про наш асортимент.

 • Реабілітаційна бігова доріжка FitLogic T153 T153 фото
  10 платежів
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору
,