Спеціалізований інтернет-магазин кардіотренажерів для дому та фітнес клубів
0
Мій кошик
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Напівпрофесійні бігові доріжки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

НАПІВПРОФЕСІЙНІ БІГОВІ ДОРІЖКИ

Бігові доріжки напівпрофесійного типу – це чудовий варіант для дому, офісу або невеликого фінес-залу. На відміну від домашніх моделей вони можуть працювати безперервно до 5 годин, при цьому пропонують широкий спектр опцій, характерних для професійних лінійок. Це обладнання для кардіо відмінно підходить для дому, якщо в сім'ї небайдужі до спорту кілька людей і тренування проходять у кілька змін. Також тренажер буде доречний у спортивному куточку офісу або у фітнес-залі готелю.

Що таке напівпрофесійна бігова доріжка?

Напівпрофесійні бігові доріжки з'явилися як відповідь на запити споживачів. Якось стало зрозуміло, що деяким не вистачає можливостей аматорських моделей, але бюджет не дозволяє їм придбати професійні. При цьому одразу варто сказати, що чіткої межі між сусідніми категоріями немає. Іноді до напівпрофесійних доріжок належать преміальні вироби для дому, а також бюджетні комерційні моделі.

Бігові доріжки напівпрофесійного типу відрізняють від домашніх міцніша конструкція, потужний електромотор і застосування сучасних і дорогих технологій. Незважаючи на це такі бігові кардіотренажери не призначені для комерційного використання. Масивна дека, стійкий жорсткий каркас, потужний електромотор 4-5 кінських сил, швидкість до 20 км/година, посилене бігове полотно та функціональна електроніка цілком задовольнять запити будь-якого любителя, і навіть більшість професіонала, змушених з тієї чи іншої причини тренуватися вдома.

Напівпрофесійні доріжки для бігу пропонують своїм користувачам широкі можливості для тренувань та гарний асортимент додаткових опцій:

 • Електронний модуль з встановленими тренувальними програмами та індивідуальними режимами;
 • Можливість зміни кута нахилу бігового полотна;
 • Вбудований та дистанційні кардіодатчики (телеметрію);
 • Тихий та економічний двигун інверторного типу;
 • Кнопка або ключ екстреної зупинки;
 • Вентилятори із турбо-режимом.

Також, не рідкість напівпрофесійне обладнання для кардіо з власними аудіо-системами, що працюють з гаджетами, багатобарвними екранами, сенсорним управлінням та іншими не надто важливими, але дуже приємними особливостями.

Як купити напівпрофесійну доріжку для бігу?

Інтернет-магазин CARDIOZONA.COM пропонує купити кардіотренажери в Україні за чудовою ціною. У нас покупка оплата частинами набагато вигідніша, ніж у інших, а асортимент дивує розмахом. Компанія працює виключно з авторитетними брендами, такими як HouseFit, FitLogic, Reebok, Adidas, Fitex, Spirit, Vigor та багато інших. Усі тренажери з нашого каталогу – це оригінальна продукція актуальних моделей, популярних не лише в Україні, а й за кордоном.

Компанія CARDIOZONA – це не лише недорогі бігові доріжки для дому та фітнес-клубів, а й відмінний сервіс. Ми пропонуємо професійний підбір обладнання відповідно до ваших запитів та бюджету. Також ми надаємо гарантію на всі види товарів та забезпечуємо кваліфікований сервіс кардіотренажерів в Україні.

Доставка бігової доріжки може бути виконана по всій території країни. Спеціалісти сервісу CARDIOZONA можуть також виконати складання тренажера у вас вдома, в офісі чи залі. Ми співпрацюємо зі спортивними клубами та фітнес-залами у Києві, Харкові, Запоріжжі, Вінниці, Львові, Миколаєві, Одесі, Івано-Франківську та заслужили у своїй галузі відмінну репутацію.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Бігова доріжка Spirit XT385.16 XT385.16 фото
  6
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору
,