Кардіотренажери, їх види та який краще купити?

Заняття спортом – невід’ємна частина життя людини, яка стежить та піклується про своє здоров’я. Але в сучасних умовах, коли часу обмаль, виділити годину - дві на похід в спортзал може не кожен. Тому альтернативою буде придбати тренажер для дому. Але одразу постає питання – який саме тренажер обрати, адже їх асортимент дуже великий. Одними з найпопулярніших є кардіотренажери

У чому полягає особливість кардіотренажерів та якими вони бувають?

Основна функціональність кардіо обладнання – імітація рухів, відтворюваних людиною. Наприклад це рухи при їзді на велосипеді чи бігу. Заняття на таких тренажерах допомагає скинути вагу, покращити показники систем організму та покращити витривалість. Якщо у цілому взяти кардіотренажери, то їх можна поділити на дві групи: для домашнього використання та для комерційного. Перші відрізняються компактністю, а ось що до функціональності, то навіть для дому можна підібрати модель з різними функціями. Але перед тим, як купити той чи інший тренажер, потрібно розібратися якими вони бувають. Немало важним критерієм є ще й виробник. Адже тільки перевірений виробник пропонує дійсно якісне обладнання.

Щодо видів кардіотренажерів, то до них відносять:

 1. Бігова доріжка. Це дуже простий, але ефективний спосіб спалити зайві калорії. При чому не обов’язково бігати на тренажері, навіть звичний шаг позитивно впливає на пришвидшення метаболізму. З часом можна збільшувати швидкість, переходячи в біг. Регулярних занять на біговій доріжці достатньо для зменшення ваги та підтримки гарної фізичної форми.
 2. Орбітрек. Це мабудь один з найпопулярніших тренажерів серед прихильників спорту. По суті він поєднує у собі бігову доріжку, степер та велотренажер. З його допомогою можна комплексно пропрацювати різні групи м’язів: сідниці, бедра, руки та ін. Сучасні орбітреки обладнані багатьма різними та корисними функціями. Так, наприклад, під час тренування можна слідкувати за своїм пульсом. Що є вкрай важливим для людини. Завжди є можливість перервати тренування та відпочити.
 3. Велотренажер. Такий тренажер допоможе тим, хто бажає скинути зайву вагу, а також наростити мускулатуру тіла. Да і в цілому, заняття на велотренажері зміцнюють системи організму. 
 4. Степер. За рахунок того, що подібний тренажер імітує підняття по сходах драбини, основний вплив йде саме на сідниці та стегна.
 5. Гребні тренажери. Їх також можна включити до розряду кардіотренажерів. Адже вони розвивають витривалість та силу, допомагаючи при цьому регулювати роботу серця та легенів. 
 6. Лижні тренажери. Імітуючи спуск на лижах, такі кардіо тренажери впливають на велику кількість м’язів: руки, ікри, сідниці та ін. Вони не є досить популярними серед користувачів. Але є улюбленими для тих, хто дійсно полюбляє кататися на лижах. 

Як правильно займатися на кардіотренажерах?

Кардіонагрузки – дуже корисні для здоров’я, але лише за умови, що всі вправи виконуються правильно. Тому завжди треба дотримуватись основних правил занять на кардіотренажерах. В іншому випадку можна не лише в марну витратити час, але й зашкодити здоров’ю.

 1. Завжди треба слідкувати за пульсом. До того ж робити це просто, адже тренажери мають спеціальну функцію. При низькому пульсі результат тренування буде мінімальним. В той час як сильно швидкий пульс може призвести навіть до сердечного нападу. 
 2. Ставити мету. Від цього напряму залежить інтенсивність тренування. Так, якщо брати за мету скинути вагу, то потрібне більш тривале тренування, але з меншою інтенсивністю. Якщо мета – пропрацювання м'язів, то тренування навпаки буде коротшим, але інтенсивним. 
 3. Обирати час тренування на кардіотренажерах. Інтенсивність тренувань у першій половині дня має бути нижчою, ніж у вечірній час. 
 4. Чутко розуміти призначення тренажера. Так, не зайвим буде проконсультуватися у тренера перед використання чи купівлею того, чи іншого тренажера. Варто також уважно прочитати інструкцію.
 5. Дотримання правил безпеки.

Як обрати та де купити кардіотренажер?

Неважливо, мова йде про купівлю тренажера в спортивну залу чи додому, завжди треба ретельно ставитися до вибору. До того ж подібне обладнання досить дорого коштує, тому не слід купувати навмання.

Вибір кардіотренажерів дуже великий. На ринку представлені як досить прості моделі, так і професіональні з багатьма функціями. Тому слід чітко розуміти для чого та де будуть вони використовуватись. Інтернет-магазин кардіотренажерів CARDIOZONA має у своєму асортименті моделі під будь-який запит та гаманець. Ви зможете завжди проконсультуватися з менеджером, яких допоможе з вибором. Ми працюємо 24/7, тому завжди готові відповісти на будь-яке запитання.

CARDIOZONA – магазин, в якому представлені тренажери лише перевірених виробників. Саме тому, роблячи замовлення, виможете буди впевнені на 100% в якості продукції. До того ж весь товар має гарантійний термін та відповідні сертифікати. Додатково ми надаємо власну гарантію, строк якої становить від 12 до 36 місяців, адже ми впевнені в якості свого товару.

Оплату за товар можна здійснити різними способами:

 • накладеним платежем при отриманні;
 • по безготівковому розрахунку за IBAN реквізитами;
 • оплата через банківські сервіси  LiqPay, Privat24 та Monobank;
 • оплата частинами через Монобанк та ПриватБанк.

Після оплати ми відправляємо замовлення на адрес покупця або на відділення Нової пошти. Вже зараз ви можете вибрати необхідний кардіотренажер на сайті нашого інтернет-магазину та займатися спортом в зручний для вас час на професійному обладнанні.