Яка бігова доріжка краща, - домашня, напівпрофесійна чи професійна?

Багато хто з тих, хто планує купити бігову доріжку, при виборі стикаються з такими визначеннями як домашня, напівпрофесійна та професійна бігова доріжка. Для людини недосвідченої в кардіотренажерах, складно розібратися в цій класифікації. Деякі лише бачать очевидну різницю у ціні. А якщо бюджет необмежений і користувач вибирає моделі лише за характеристиками? Давайте розберемося в цьому питанні та визначимо, яка бігова доріжка краща.

Бігові доріжки для дому – плюси та мінуси бюджетного рішення

Вибираючи кардіотренажер для дому, цілком логічно звертати увагу на домашні бігові доріжки. Це недороге або середнього цінового діапазону обладнання представлено у каталогах постачальників дуже широко. Для тих, хто не збирається присвячувати багато часу фітнесу, а просто хоче підтримувати форму, таке рішення підійде найкраще.

Основна відмінність домашніх бігових доріжок від професійних у їхній невеликій витривалості. Вони підходять для щоденних тренувань, тривалість яких не перевищує 3 години. Можливості цих апаратів обмежують не надто потужний двигун та не призначена для великих навантажень механіка. Також важливо враховувати й інші моменти:

 • Тренажери цієї категорії розраховані на вагу користувача 100-130 кг;
 • Швидкість бігу такою доріжці рідко перевищує 12 км/год;
 • У домашніх кардіотренажерів скромний набір програм тренувань;
 • Відсутність приємних опцій комфорту, таких як високоякісний дисплей, вентилятор та вбудована аудіосистема.

Домашні бігові доріжки варто купити тим, у кого обмежена площа приміщення. Багато моделей такого типу мають доладну конструкцію рами і в зібраному вигляді досить компактні.

Напівпрофесійні бігові доріжки – золота середина

Якщо бігова доріжка призначена для великої родини або співробітників офісу, то це означає, що її, швидше за все, використовуватимуть понад 3 години на добу. Тож у такому разі розглядають покупку напівпрофесійних тренажерів. Вони дорожчі за домашні, але за своїми можливостями вже близькі до професійних моделей.

Напівпрофесійні бігові доріжки оснащують витривалими та потужними електромоторами. Їх характеристики цілком влаштують спортсмена-аматора або навіть тренується в міжсезоння будинку професіонала:

 • Вага користувача може сягати 150-180 кг;
 • Швидкість руху бігового полотна становить 18-20 км/годину;
 • Багато фітнес тренажери для бігу можуть змінювати кут нахилу полотна;
 • Великий вибір програм як вбудованих, так і з можливістю самостійного програмування;
 • Інформативний дисплей та широкий набір даних про тренування;
 • Можливість застосування виносних датчиків пульсу;
 • Багатий вибір опцій, що роблять тренування приємним: вентилятор, аудіосистема, бездротове підключення до гаджетів.

Багато дорогих напівпрофесійних доріжок для бігу не поступаються своїми можливостями комерційним, що знаходяться в нижньому ціновому сегменті.

Професійні бігові доріжки - все, про що ви мріяли, і навіть більше

Ну і, нарешті, професійні або комерційні бігові доріжки – це кардіообладнання максимально екстремальної експлуатації. Посилена рама, потужний інверторний електромотор, міцна дека та надійна система амортизації дозволяють використовувати їх у режимі нон-стоп, тобто цілодобово без вихідних.

Переваги, які мають професійні бігові доріжки, можна перераховувати довго і ми згадаємо лише основні:

 • Підходять для користувачів вагою від 180 до 200 кг, інколи ж і більше;
 • здатні підтримувати швидкість 25-30 км/год;
 • Стійкість до зовнішніх факторів, зокрема механічних впливів;
 • Великий вибір тренувальних програм та режимів. Робота з індивідуальних налаштувань;
 • Зміна кута нахилу полотна у процесі роботи;
 • Яскраві, багаторядкові дисплеї, що пропонують максимальну інформативність;
 • Вибір датчиків пульсу, від вбудованих у поручні та виносних, до телеметричних бездротових;
 • Величезний вибір опцій: Bluetooth, вентилятори з турборежимом, збір даних про тренування та аналітика, можливість встановлення на консоль телевізора, вбудовані мультимедійні модулі.

Якщо ви вирішили, що вам підходить комерційна бігова доріжка, готуйтеся викласти солідну суму за його можливості. Не варто забувати, що серед бігових доріжок, професійні – найгабаритніші та найважчі. Переміщати такий тренажер по квартирі буде непросто, незважаючи на штатні ролики на рамі.

Підсумовуючи можна впевнено сказати, що краще та доріжка, яка підходить саме вам. Спеціалізований інтернет-магазин кардіотренажерів CARDIOZONA.COM може запропонувати комерційні професійні, напівпрофесійні та домашні бігові доріжки. Купити в Україні це кардіо обладнання ви можете за відмінними цінами, завдяки нашим прямим постачанням від виробників. На всі тренажери, - можлива купівля оплати частинами через Монобанк і ПриватБанк, - безвідсотковий кредит, так звана чесна розстрочка без переплат. Ми особисто гарантуємо якість нашого тренажерного обладнання і при замовленні у нас дуже швидко доставляємо їх по Україні - абсолютно безкоштовно!