Що таке ейрбайк та який від нього ефект?

Серед багатьох видів обладнання для фітнесу ейрбайки займають особливе місце. Це професійні кардіотренажери з високою ефективністю, які створені для максимально інтенсивних тренувань. Розроблялися вони за безпосередньої участі відомих атлетів, авторитетних тренерів з кросфіту та вчених. Метою їх створення було отримання простого, надійного та гнучкого кардіотренажера, здатного надати максимальну дію на м'язи та серцево-судинну систему.

Як влаштований ейрбайк?

Зовні ейрбайк схожий на гібрид велотренажера та орбітрека. Це кардіо обладнання для фітнесу має педалі, сідло та важелі для рук. Користувач може працювати руками та ногами, тільки ногами, проводити тренування сидячи або стоячи. У цьому робота з тренажером навантажує як нижню, і верхню частину тіла. Важливою особливістю ейрбайка можна вважати задній хід, що дозволяє максимально урізноманітнити тренувальний процес.

В основі роботи ейрбайка лежить аеродинамічний принцип. Навантаження, що передається на педалі та важелі, створюється маховиком з лопатями, якому протидіє потік повітря. Чим інтенсивніше працює з тренажером атлет, тим швидше обертається крильчатка і тим сильніший опір повітря. Така система ідеальна для кросфітерів. По-перше, вона повністю адаптивна та підходить для користувачів з різним рівнем фізичної підготовки та цілями тренувань. По-друге, професійний ейрбайк не обмежує атлета у виборі навантаження. Особливо варто відзначити, що тренажер працює дуже тихо, чим вигідно відрізняється від інших кардіотренажерів.

Першим на світовому ринку тренажерів такого типу є ейрбайк Assault AirBike, випущений компанією зі США Assault Fitness. Це виробник високотехнологічних тренажерів для фітнесу та кросфіту та один з основних організаторів Reebok Crossfit Games – ключової першості світу з кросфіту. Колись бренд став першим, але зараз тренажери з аеродинамічним принципом роботи мають багато брендів, назви яких у всіх на слуху: Nordic Track, Inspire Fitness, Concept2, Fitex.

Ефективність ейрбайків

Як ми вже говорили, велотренажери ейрбайки можуть задіяти майже всі м'язи тіла. Це ідеальний інструмент для боротьби із зайвою вагою, розвитку м'язів та підвищення витривалості. Також тренування з ейрбайком підвищують метаболізм. Тому це обладнання люблять бодібілдери та пауерліфтери, які працюють над збільшенням м'язової маси.

Але перевага аеродинамічного тренажера в тому, що він підходить абсолютно для всіх, тому що навантаження зростає строго пропорційно до інтенсивності переміщення педалей і важелів. Завдяки цьому кардіотренажери ейрбайки використовують люди похилого віку, ті, хто має зайву вагу, підлітки. Часто це обладнання можна зустріти в реабілітаційних центрах - плавне збільшення зусилля при тренуванні дозволяє надавати щадний вплив на людей з ослабленим організмом та проблемами з опорно-руховим апаратом.

Залишається додати, що професійний ейрбайки – це дуже надійні тренажери, розраховані на екстремальні навантаження. Їхній механізм влаштований гранично просто, а його вузли виготовляються із міцних сплавів. Як і будь-яке інше обладнання для кросфіту, цей тренажер здатний працювати тривалий час у режимі нон-стоп.

Де купити ейрбайк?

Сьогодні ви можете купити ейрбайк в Україні, ціна якого буде демократичною, а якість на висоті. Інтернет-магазин кардіотренажерів CARDIOZONA.COM пропонує професійне обладнання для кросфіту від відомих світових брендів. Ми можемо запропонувати ейрбайки найпопулярніших моделей з офіційною гарантією та сервісним обслуговуванням у нашій країні. У нас можливі купівля, оплата частинами та кредит на дуже вигідних умовах, як для приватних осіб, так і для фітнес-клубів та залів кросфіту.