Велотренажери цілком заслужено займають одне з лідируючих місць у рейтингу популярності кардіотренажерів. Вони компактні, невибагливі, зручні і дуже ефективні. Але на особливе кохання у шанувальників фітнесу заслужили сайкли або спинбайки. Велотренажери цього типу влаштовані максимально просто. Більше того, вони не такі комфортні у використанні, як звичайні велотренажери та пропонують мінімум функцій. Навіщо потрібні спинбайки і чому армія їхніх шанувальників тільки зростає?

Основна аудиторія спинбайка

Особливо люблять ці велотренажери професійні спортсмени. Принцип роботи спинбайка практично не обмежує атлета у збільшенні навантаження, тому ті, для кого важлива витривалість та розвиток серцево-судинної та дихальної системи, ніколи не проміняють цей тренажер на інший.

Ну а якщо ви не спортсмен, а просто людина, яка дбає про свою фізичну форму, то велотренажер спинбайк для цього найпростіший і найнадійніший засіб. Експерти в галузі фітнесу стверджують, що для людей, які ведуть малорухливий спосіб життя, достатньо 1 – 1,5 години тренувань середньої інтенсивності на добу, щоб підтримувати себе у тонусі. Тому такі кардіотренажери часто можна зустріти в офісах.

Особливо варто сказати про тих, хто наглядав сайкл як інструмент для схуднення. Це просто чудовий вибір для боротьби із зайвою вагою. Потрібно додати, що основні суперники спинбайка у цій сфері – професійна бігова доріжка та орбітрек, займають набагато більше місця та обходяться при покупці дорожче.

Основні переваги спинбайків

Серед ключових особливостей, які можуть запропонувати користувачам професійні спинбайки, слід зазначити такі:

  • У процесі тренування тіло атлета розташовується так само, як і при їзді на спортивному велосипеді. Завдяки цьому навантаження також дуже близьке до того, що отримує велогонщик.
  • Задіяна максимальна кількість м'язів. Тренування на спинбайку навантажують ноги, сідниці, спина і навіть плечовий пояс. Все це якнайкраще підходить для загальнозміцнювальних занять і роботи над зайвою вагою.
  • Особлива гнучкість тренажера, що дозволяє змінювати посадку, хват керма та стиль їзди на розсуд користувача. Це дозволяє використовувати спинбайк людьми різного віку та рівня фізичної підготовки.
  • Із сайклом ви можете тренуватися навіть стоячи. Все буде виглядати так, як при підйомі велосипедиста на схил. В цьому випадку навантаження на ноги, прес і низ спини буде справді екстремальним.

Для тих, хто потребує ретельного контролю за тренувальним процесом, брендові сайкли пропонують великий набір опцій. Вбудовані комп'ютери цих кардіотренажерів відстежують час, швидкість, відстань, спалені калорії, частоту серцевого ритму.

Просунуті професійні моделі, оснащені бездротовими модулями, можуть об'єднуватися в мережу. Таким чином, рутинне тренування у фітнес-клубі може перетворитися на захоплюючу гонку, де кожного учасника підстьобуватиме до результатів дух суперництва.

Якісні фірмові спінбайки в Україні купити зовсім нескладно. Інтернет-магазин кардіотренажерів CARDIOZONA.COM пропонує до вашої уваги найкращі зразки цього обладнання для фітнесу. У нас в каталозі представлені професійні сайкли та тренажери від виробника Vigor, Fitex, NordicTrack. Усі моделі мають офіційну гарантію та обслуговуються у нас у країні. Нашим клієнтам доступні покупка, оплата частинами та кредит на найцікавіших умовах.